olejek kokosowy oraz inne sposoby na włosy
Olejek kokosowy, arganowy, lniany, moringa, jojoba…

Columbia / HCA i odrodzenie działalności szpitala For-Profit ad 6

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Jesteśmy daleko przed wszystkimi innymi, którzy kontrolują nasze koszty. Manning podkreśla, że taka efektywność nie zagraża opiece klinicznej. Nie dostajesz poziomu rekomendacji [Wspólnej Komisji ds. Akredytacji Organizacji Ochrony Zdrowia], którą Kolumbia otrzymuje, skąpiąc w opiece nad pacjentem . Według dr. Franka Housera, niegdysiejszego komisarza ds. Zdrowia publicznego w Gruzji, który niedawno został koordynatorem stosunków medycznych w Columbii / HCA, prawdopodobnie mierzymy więcej rzeczy niż ktokolwiek inny w branży. Jak wyjaśnia Houser, system danych Meditech firmy Columbia nie tylko zapewnia lekarzom podstawowej opieki zdrowotnej i planistom finansowym skomputeryzowany dostęp do dokumentacji medycznej, ale także pozwala na zaawansowane analizy i tabele na poziomie korporacyjnym, aby śledzić wyniki kliniczne i kontrolować jakość. Houser wskazuje na wyniki badań Gallupa na temat zadowolenia pacjentów, które są kolejnym dowodem na to, że Columbia / HCA nie obniża jakości.
Drs. Houser i Manning nie zgadzają się z krytyką, że Columbia / HCA nie ma udziału w charytatywnych pacjentach. Ponieważ wyobrażają sobie przyszłość, będzie więcej bardzo ściśle zarządzanych modeli Medicaid na wzór TennCare, w którym Columbia / HCA, według Manninga, ma dobrą pozycję do konkurowania. Planiści z Columbii opisują wiele zalet swojej zintegrowanej sieci niemal tak, jakby istniała w izolacji od reszty systemu opieki zdrowotnej. Jednak, jak sugeruje komentarz doktora Donaldsona, nawet gdy Columbia / HCA zmniejsza koszty wewnętrzne, jego ostra marka lokalnej konkurencji nakłada koszty zewnętrzne, ponieważ zarówno fragmentuje się, jak i integruje.
Odpowiedź na pytanie, czy Columbia / HCA rzeczywiście przyczynia się do bardziej efektywnego wykorzystania zasobów opieki zdrowotnej bez przenoszenia kosztów na inne osoby lub narażania na szwank opieki zależy od tego, czyje statystyki sądzisz i jak je interpretujesz. Co ciekawe, gdy Columbia / HCA przenosi się do całkowicie zintegrowanego systemu, odkrywa coś, co przypomina plany grupy przedpłaconej w stylu kaiser – z lekarzem, szpitalem, placówką specjalistyczną i być może płatnikiem całej części tego samego zamkniętego systemu. Jednak kluczową różnicą jest to, że Columbia / HCA jest firmą nastawioną na zysk, więc pieniądze zaoszczędzone przez jej gospodarki niekoniecznie są przekierowywane na bardziej wydajną opiekę nad pacjentami, ale zostają obniżone do poziomu wyjściowego na wypłaty dywidend i przyszłych przejęć.
Chociaż Columbia / HCA prosi o przestrzeganie dyscypliny rynkowej, podstawowym źródłem efektywności rynkowej jest teoretycznie swoboda konsumenta do robienia zakupów. Jednak integracja systemu, tak ważna dla strategii Kolumbii, polega nie tylko na generowaniu oszczędności kosztowych, ale także na zapobieganiu robieniu zakupów i pozwalaniu Columbia / HCA na narzucanie warunków, na których lekarze i pacjenci mogliby się oprzeć.
Jeśli ruch Columbia w kierunku zintegrowanych systemów w pewnym stopniu przypomina plany zdrowotne grupowych organizacji non-profit, duże organizacje non-profit są obecnie pod wieloma względami defensywnie emulujące Columbia / HCA i inne for-profit. W obliczu zakazu konkurencji ze strony Columbia / HCA i innych organizacji non-profit, okaże się, czy szpitale społecznościowe i szpitale kliniczne mogą zachować wyróżniające się wartości, które, jak twierdzi Columbia, już się zatarły.
Co za różnica.
Dzisiaj wszystkie szpitale, zarówno korporacyjne, jak i dobrowolne, działają w otoczeniu coraz bardziej rozwiniętym przez instytucje nastawione na zysk
[patrz też: oddział dzienny psychiatryczny, forum kulturystyczne, zalecenia po operacji żylaków ]

Tags: , ,

No Responses to “Columbia / HCA i odrodzenie działalności szpitala For-Profit ad 6”

 1. Zofia Says:

  Article marked with the noticed of: psycholog warszawa[...]

 2. Luiza Says:

  Wątrobę należy trenować, jak każdy inny narząd.

 3. Murmur Says:

  Article marked with the noticed of: catering dietetyczny Katowice[...]

 4. Aleksandra Says:

  przeczytałam jakie ma nietolerancja laktozy objawy

 5. Dropkick Says:

  [..] Cytowany fragment: jagody acai[...]

 6. Aleks Says:

  wszystkie choroby wykrylam sama chodząc po prywatnych specjalistach

Powiązane tematy z artykułem: forum kulturystyczne oddział dzienny psychiatryczny zalecenia po operacji żylaków