olejek kokosowy oraz inne sposoby na włosy
Olejek kokosowy, arganowy, lniany, moringa, jojoba…

Columbia / HCA i odrodzenie działalności szpitala For-Profit

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Koncentracja Columbia / HCA na zwiększeniu siły rynkowej poprzez zakup szpitali społecznościowych non-profit podniosła drażliwe pytania. Ostatnio spotkał się również z rosnącym oporem. Oferty Kolumbii są godne uwagi ze względu na szybkość, tajemnicę i prawną pomysłowość, z jaką są realizowane. Firma ma latające składy specjalistów ds. Zakupów wspieranych przez analityków finansowych, księgowych, prawników i konsultantów i może negocjować wiążący list intencyjny z zarządem szpitala w ciągu kilku tygodni. Do miasta z podatkowymi napięciami i szpitalem, który traci pieniądze, Columbia / HCA może wyglądać jak biały rycerz. Instytucja zwolniona z podatku może stać się podatkowa. Nielegalny szpital może zdobyć miliony dolarów na ulepszenia kapitału. Akwizycje spółki mają zasięg w trudnym, lokalnym szpitalu, który naprawdę potrzebuje ratunku, do solidnej instytucji, której dyrektorzy otrzymali ofertę, której nie mogą odmówić. Problemy związane z tymi przejęciami są liczne. Czy organizacje non-profit powinny być w ogóle sprzedawane do sieci nastawionych na zysk. Często ziemia była czynna w nieskończoność lub szpital był wyraźnie wyposażony w opiekę charytatywną. Co więcej, obecna wartość szpitala reprezentuje wiele dziesięcioleci filantropii, utraconych podatków, innych publicznych nakładów oraz składki pracowników, którzy mogli pracować poniżej wynagrodzenia rynkowego.
Bez niezależnej wyceny przejście na status for profit może spowodować jednorazową stratę dla spółki przejmującej, która przejmuje skapitalizowaną wartość instytucji, która wcześniej nie była uważana za towar. Z punktu widzenia Columbia / HCA firma przejmująca wykorzystuje aktywa o niskiej wartości, łączy je z siecią, a dzięki zastosowaniu umiejętności przedsiębiorczych zwiększa swoją wartość. Ale usunięcie najważniejszej instytucji non-profit powoduje, że konwersja nieodwracalnie zmniejsza lokalny zasób niekomercyjnych placówek opieki zdrowotnej i powoduje wrażenie, że pełna komercjalizacja opieki zdrowotnej jest zarówno pożądana, jak i nieunikniona.
Konwersje i prawo
Konwersja zwykle omija ograniczenia w karcie szpitalnej, umowie lub woli, tworząc nową fundację charytatywną, rzekomo w celu prowadzenia misji charytatywnej szpitala. Odpowiednia doktryna prawna, znana jako Cy Pres, pozwala na zmianę pierwotnej formy publicznej organizacji charytatywnej, z zastrzeżeniem zgody sądu, ale wymaga trwałego celu charytatywnego. Zwykle Columbia / HCA negocjuje cenę zakupu, uzyskuje kontrolę nad majątek szpitala, czasami nabywając zaledwie 50% własności, a część dochodów ze sprzedaży przeznacza na założenie nowej fundacji. To działanie jednak rodzi inne problemy: Kto powinien kontrolować fundament. Czy może realizować cele inne niż opieka zdrowotna. Czy fundacja, formalnie czy milcząco, będzie częścią rodziny Columbia / HCA. Czy szpital (obecnie firma maksymalizująca zysk) zachowuje wszelkie zobowiązania do świadczenia usług socjalnych, które nie przynoszą zysków. Jakie aspekty umowy powinny podlegać stałemu nadzorowi rządowemu. Czy cena sprzedaży była zbyt niska i czy członkowie zarządu lub dyrektorzy szpitala otrzymali nadmierne zachęty finansowe do promowania sprzedaży. Zgodnie z prawem stanowym i federalnym niewłaściwy osobisty zysk powierników dóbr charytatywnych, znany jako zaopatrzenie , jest nielegalny.
Columbia / HCA, co zrozumiałe, stara się kupić te szpitale tak tanio, jak to możliwe i dokłada wszelkich starań, aby zniechęcić do konkurencyjnych ofert.
[podobne: cyklopiroksolamina, wyszukiwarka leków w aptekach, forum kulturystyczne ]

Tags: , ,

No Responses to “Columbia / HCA i odrodzenie działalności szpitala For-Profit”

 1. Zesty Dragon Says:

  Jeśli nie chorujesz na jakaś popularną znaną przez lekarza chorobę

 2. Chuckles Says:

  [..] odnosnik do informacji w naukowej publikacji odnosnie: ursynów[...]

 3. Criss Cross Says:

  Boli mnie ostanio brzuch strasznie.

 4. Fabian Says:

  [..] Blog oznaczyl uzycie nastepujacego fragmentu rwa rehabilitacja[...]

 5. Milena Says:

  mam nadczynnosc czy moge stosowac antykoncepcje ?

 6. Roadblock Says:

  Article marked with the noticed of: serwis ekspresów do kawy warszawa[...]

 7. Kacper Says:

  Sama chodziłam z czymś takim

Powiązane tematy z artykułem: cyklopiroksolamina forum kulturystyczne wyszukiwarka leków w aptekach