olejek kokosowy oraz inne sposoby na włosy
Olejek kokosowy, arganowy, lniany, moringa, jojoba…

Dwie randomizowane próby Canakinumabu w układowym młodzieńczym idiopatycznym zapaleniu stawów AD 2

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Zarówno interleukina-68-10, jak i, ostatnio, interleukina-111-14 okazały się kluczowe w patogenezie układowego MIZS. Jednakże, zgłoszone dowody na korzyści leczenia antyleukiną-1 pozostają ograniczone. Canakinumab jest w pełni ludzkim, monoklonalnym przeciwciałem anty-interleukin-1., selektywnie wiążącym się z interleukiną-1., dezaktywującym jego sygnalizację. 15-17 Dane z ostatniej fazy 2 badania doprowadziły do dawki 4 mg na kilogram masy ciała na miesiąc ( maksymalna dawka, 300 mg), podawana podskórnie, która była stosowana w tej fazie 3 próby.18 Ocenialiśmy skuteczność i bezpieczeństwo kanakinumabu w leczeniu ogólnoustrojowego MIZS z aktywnymi cechami ogólnoustrojowymi w dwóch fazach 3, randomizowane, podwójnie zaślepione, placebo. kontrolowane badania.
Metody
Pacjenci
Kwalifikujący się pacjenci byli w wieku od 2 do 19 lat, z układowymi JIA, 19,20, w tym czynnymi cechami ogólnoustrojowymi i zapaleniem stawów (przerywane okresowo temperatury> 38 ° C,> 2 aktywne stawy, 21 i poziom białka C-reaktywnego> 30 mg na litr [wartość normalna, <10 mg na litr]). Pomocna była terapia w tle z prednizonem w ilości do 1,0 mg na kilogram dziennie i stabilnymi dawkami NLPZ i metotreksatem (.20 mg na metr kwadratowy powierzchni ciała na tydzień). Głównymi kryteriami wykluczenia były jednoczesne leczenie innym lekiem biologicznym lub lekiem modyfikującym przebieg choroby (z wymywaniem . 5 okresów półtrwania), diagnoza zespołu aktywacji makrofagów 6 w ciągu 6 miesięcy przed rejestracją, aktywna gruźlica i szczepienie żywym wirusem w ciągu 3 miesięcy przed rejestracją.
Projekt badania
Pacjenci zostali włączeni do dwóch badań między lipcem 2009 r. A grudniem 2010 r. W 63 ośrodkach, które były członkami Międzynarodowej Organizacji ds. Prób Reumatologicznych Pediatrii (PRINTO) 22 oraz Grupy Badawczej ds. Reumatologii Pediatrycznej (PRCSG). Badanie było 29-dniowym, jednodawkowym, randomizowanym, podwójnie zaślepionym, kontrolowanym placebo badaniem. Pacjenci z uporczywą gorączką (temperatura> 38 ° C) po 3 dniu zostali poinformowani o przydzielonym badaniu według uznania lekarza i, jeśli otrzymywali placebo, mogli zapisać się do badania 2. W badaniu pacjenci, którzy mieli odpowiedź na kanakinumab w 15 dniu, zgodnie z adaptacją odpowiedzi JIA American College of Rheumatology (ACR) 30 (dostosowana odpowiedź JIA ACR 30, zdefiniowana jako brak gorączki plus poprawa o .30% w trzech lub więcej z sześciu zmiennych zestawu podstawowego JIA, 22 z nie więcej niż jedną zmienną, która pogorszyła się o> 30% w dniu 1523,24), natychmiast zapisano do próby 2 w dniu 29 (Rys. S1 i S2 w Dodatku uzupełniającym, dostępne z pełnym tekstem tego artykułu na).
Trial 2 używał dwuczęściowego projektu wycofania.24,25 Pierwsza część była fazą otwartą, w której kwalifikowani pacjenci byli leczeni kanakinumabem co 4 tygodnie przez 12 do 32 tygodni.
[więcej w: badania z krwi na nerki, wideodermatoskopia, prywatny gabinet psychologiczny ]

Tags: , ,

No Responses to “Dwie randomizowane próby Canakinumabu w układowym młodzieńczym idiopatycznym zapaleniu stawów AD 2”

 1. Eliza Says:

  na nadciśnienie, wystarczy suplementacja

 2. Papa Smurf Says:

  Article marked with the noticed of: dobry ortodonta warszawa[...]

 3. Midnight Rider Says:

  bóle podbrzusza i z boku koło biodra to glisda

 4. Nela Says:

  [..] Blog oznaczyl uzycie nastepujacego fragmentu drogeria kosmetyczna[...]

 5. Jagna Says:

  Regeneracja wątroby – temat zawsze na czasie

Powiązane tematy z artykułem: badania z krwi na nerki prywatny gabinet psychologiczny wideodermatoskopia