olejek kokosowy oraz inne sposoby na włosy
Olejek kokosowy, arganowy, lniany, moringa, jojoba…

Osiągnięcie odpowiedzialnej opieki – “Nie chodzi o rower” ad

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Na przykład, interwencja o wysokiej intensywności, taka jak zarządzanie przypadkami, może znacznie poprawić jakość życia i obniżyć trajektorię kosztów opieki zdrowotnej dla pacjentów z wieloma poważnymi chorobami, którzy otrzymują wiele leków, ta sama interwencja może być uciążliwa i nieekonomiczna, jeśli zostały zastosowane do całej populacji pacjentów, z których większość będzie miała bardziej ograniczone potrzeby. Z tych powodów odpowiedzialność za opiekę będzie zależeć od tego, czy zespół opiekuńczy określi i podejmie konkretne działania i preferencje danego pacjenta, wdrażając najbardziej odpowiednie, dostosowane do indywidualnych potrzeb interwencje i usługi wspierające w celu zaspokojenia konkretnych potrzeb, okoliczności i preferencji pacjentów. Odpowiedzialna opieka będzie również wymagała skoordynowanych wysiłków wszystkich członków zespołu opieki nad pacjentem, w tym pacjenta i jego opiekunów, lekarzy, klinik i pielęgniarek w szpitalach, menedżerów przypadku, wykwalifikowanych ośrodków opieki, domowych agencji zdrowia, aptek, pracowników służby zdrowia , pielęgniarki szkolne, centra telefoniczne i pracodawcy. Taka koordynacja będzie niezbędna, szczególnie w przypadku opieki przejściowej obejmującej wiele placówek opiekuńczych. Na przykład, aby poprawić wyniki pacjentów i zmniejszyć odsetek ponownych hospitalizacji, należy przeprowadzić podprocesy, takie jak planowanie predyspozycji, edukacja pacjenta, kontrola 36 godzin po zwolnieniu, ścisła koordynacja z zespołem ambulatoryjnym oraz wizyta ambulatoryjna 7 dni po wypisaniu ze szpitala. planowane, wspierane przez wystarczająco dużo informacji dostarczanych w odpowiednim czasie, realizowane i rozliczane przez zespół, którego członkowie mogą pracować dla różnych organizacji i nigdy nie mogą się spotkać twarzą w twarz.
Wreszcie, organizacje świadczące opiekę na rowerach ACO muszą rozsądnie wykorzystywać technologie informacyjne w celu wspierania, ciągłej oceny i udoskonalania procesów opieki. Opłacalne zarządzanie tymi procesami będzie zależeć od terminowego gromadzenia, normalizowania, analizowania i redystrybucji przydatnych informacji wśród wielu członków zespołu opieki nad pacjentem. Krytycznymi źródłami tych informacji są pacjenci (na przykład z osobistych kart zdrowia), klinicyści (poprzez sensowne wykorzystanie elektronicznej dokumentacji medycznej4 i oprogramowania do zarządzania sprawami) oraz płatnicy (za pośrednictwem administracyjnych baz danych). Przydatna i użyteczna technologia informacji zdrowotnych (IT) będzie musiała opierać się na dogłębnym zrozumieniu potrzeb informacyjnych każdego członka zespołu opieki nad pacjentem i całego zespołu. Zrozumienie to może następnie pomóc w opracowaniu opłacalnej infrastruktury informacyjnej, która będzie obejmować wymiany informacji, które będą zbierane od pacjentów, klinicystów i dokumentów elektronicznych tworzonych przez różnych dostawców.
Stypendyści z Federalnej Sieci Beacon, wspierani przez Biuro Krajowego Koordynatora ds. Technologii Informacyjnych w zakresie Zdrowia, zaprojektowali systemy informacyjne, aby wspierać zespoły opiekuńcze w utrzymywaniu procesów opieki i osiągnięciu celów poprawy wydajności. Społeczność Keystone Beacon Community w centralnej Pensylwanii opracowała na przykład wyciągi kliniczne z elektronicznych raportów, że wykwalifikowane ośrodki pielęgniarskie i agencje zajmujące się zdrowiem domowym są zobowiązane do poddania się CMS (przy użyciu odpowiednio Minimum Data Set 3.0 i Oasis-C)
[hasła pokrewne: zalecenia po operacji żylaków, wideodermatoskopia, badanie ana cena ]

Tags: , ,

No Responses to “Osiągnięcie odpowiedzialnej opieki – “Nie chodzi o rower” ad”

 1. Natural Mess Says:

  [..] Cytowany fragment: chirurgia plastyczna[...]

 2. Gracjan Says:

  u nas w kraju lepsze jagody niz jakies chinskie gowno

 3. Tola Says:

  [..] Oznaczono ponizsze tresci z artykulu oryginalnego: Kremacja[...]

 4. Izabela Says:

  Mam zapalenie płuc od 5-ciu lat, lekarze są bezsilni.

Powiązane tematy z artykułem: badanie ana cena wideodermatoskopia zalecenia po operacji żylaków